ACR SYSTEMS S.A.

400.000PLN

Opis projektu

Jesteśmy producentem najbardziej zaawansowanych technologicznie w Europie gimbali. Inwestując w ACR Systems S.A. dołączysz do grona udziałowców jednej z wiodących firmy na rynku stabilizatorów do kamer.

Gimbal to potoczne określenie elektronicznego stabilizatora kamery.Od strony technicznej jest to urządzenie sterujące pracą trzech silników elektrycznych obracających konstrukcję do zamierzonej pozycji na podstawie danych pochodzących z szeregu czujników sensorycznych takich jak żyroskopy, akcelerometry, enkodery i GPS. W praktyce, gimbal umożliwia utrzymanie perfekcyjnego horyzontu, zdalnego sterowania i szeregu innych kreatywnych możliwości zamkniętych w kompaktowej formie nowoczesnego sprzętu.

NA CO PRZEZNACZAMY ŚRODKI?

Jest to pierwszy krok na drodze do pozyskania pieniędzy potrzebnych na zwiększenie skali przedsięwzięcia i rozpoczęcia zakrojonej na szeroką skalę kampanii marketingowej. Dysponujemy kreatywnym, doświadczonym i ambitnym zespołem ludzi oraz odpowiednią technologią. Teraz chcemy się skupić na budowaniu globalnej świadomości marki oraz odpowiedniego zaplecza produkcyjnego.

MARKETING

Zintensyfikowane działania mające na celu zrealizowanie kampanii marketingowej. Zwiększona obecność w mediach społecznościowych, na portalach fachowych i targach branżowych oraz współpraca z ambasadorami marki zapewni nam wzrost naszej rozpoznawalności na rynku. Go Global!

PRODUKCJA

Będziemy w stanie zoptymalizować koszty pozyskiwanych podzespołów jednocześnie skalując produkcję w celu osiągnięcia najwyższej dochodowości. Chcemy aby produkty trzeciej generacji były wytwarzane w najtańszy możliwy sposób bez poświęcania jakości.

LOKAL

Z powodu zwiększenia skali oraz na potrzeby przyśpieszenia produkcji chcemy przenieść się do większego lokalu. Dzięki temu nasz zespół będzie miał na miejscu sekcję elektroników i programistów co znacząco poprawi wydajność wykonywanej pracy.

 

Leave a reply