Cydrownia

402.000PLN

Video

Opis projektu

Jesteśmy jednym z pierwszych graczy na polskim rynku cydru oraz liderem w segmencie premium i segmencie cydru z beczki.

Cydrownia wytwarza i sprzedaje trzy znane marki polskiego cydru: Cider Inn (lider segmentu premium), Dzik Polski Cydr (lider cydru w KEG-ach) i Cydr Grójecki. Jest jedynym producentem cydru w Polsce który ma znaną i lubianą markę w każdym segmencie rynku: premium, lifestyle i ekonomicznym.

Początki naszej cydrowej przygody sięgają lata 2013 roku, kiedy to zaczęły pojawiać się na rynku polskim pierwsze, rodzime cydry. Nasze produkty są wytwarzane z naturalnego moszczu, bez użycia soków zagęszczonych, barwników i sztucznych aromatów. I bez kompromisów.

CIDER INN

Pierwsza firma stworzyła wyjątkową markę światowej jakości polskiego cydru. Cider Inn stał się popularny wśród koneserów cydru, zdobył medale oraz wyróżnienia w konkursach polskich i zagranicznych.
(więcej informacji www.ciderinn.pl).

DZIK

Druga firma stworzyła szaloną markę cydru Dzik, która pojawiła się w wielu modnych i popularnych barach, klubach i innych lokalach.
(więcej informacji www.dzikicydr.pl).

GRÓJECKI

W 2015 roku obydwie firmy połączyły się, a dodatkowo stworzyły jeszcze jedną, nową popularną markę cydru – Grójecki – która od tego czasu znajduje coraz więcej zwolenników, zwłaszcza wśród tych, którzy cenią jakość za rozsądną cenę.
(więcej informacji CydrGrójecki).

Produkty Cydrowni obecne są na półkach głównie sieci handlu detalicznego premium, delikatesów spożywczych, hurtowni i sklepów specjalistycznych wines&spirits. Nasze cydry można znaleźć m.in. w sieci hipermarketów „Piotr i Paweł”, sieci sklepów ze zdrową żywnością „Organic Farma Zdrowia”, wagonach restauracyjnych „Wars”. (więcej informacji: Gdzie kupić).

 

Leave a reply