ESCOLA

Video

Opis projektu

ESCOLA S.A. – LIDER RYNKU MOBILE W POLSCE

„Tworzymy aplikacje mobilne dla naszych klientów, aby oni mogli skupić się na swojej głównej sferze działalności.

Z zespołem tworzącym Escola S.A. współpracowały takie marki jak PGNiG, Orlen, Getin, Metlife, Miasto Warszawa, PWN, Ministerstwo Zdrowia, Orlen, Biblioteka Narodowa, Światowe Dni Młodzieży. Dzięki rzetelnie wykonywanej pracy, wiele z tych kontraktów ma dziś charakter stałej współpracy.”

„ESCOLA S.A. nie jest startupem! Nie tworzymy projektów typu „blablacar dla drabin”. Wykonujemy te projekty na które jest zapotrzebowanie rynkowe i za które płacą odbiorcy, głównie międzynarodowe korporacje, banki i firmy ubezpieczeniowe. Nie traktujemy firmy jako „przygody” – inwestujemy czas i pieniądze, aby móc je pomnażać dla naszych akcjonariuszy. Nie obiecujemy miliardowych zysków, ale sumienną i codzienną pracę, owocującą wzrostem wartości zamówień o kilkadziesiąt procent rok do roku. Uważamy, że pomysł to 2% sukcesu, a 98% to efektywna jego realizacja.”

WIARYGODNOŚĆ

ESCOLA jest partnerem największych światowych firm technologicznych, takich jak:

CELE INWESTYCYJNE

ESCOLA S.A. dąży do wejścia na parkiet giełdowy w Polsce (New Connect), a następnie na parkiet główny (WIG).

Pozyskany kapitał inwestowany będzie w akwizycję mniejszych firm programistycznych, zatrudnienie specjalistów oraz pozyskiwanie nowych klientów, w tym klientów zagranicznych. W 2017 roku spółka pozyskała pierwszych klientów zagranicznych (Austria, Belgia). Obecnie firma stara się o kontrakty w Malezji i Singapurze.

Leave a reply