Współpraca

Od 2011 wraz z moim zespołem i partnerami angażujemy się w publiczną dyskusję nad tworzeniem przyjaznego środowiska do rozwoju polskiego rynku kapitałowego i innowacji w finansach. Promujemy nowoczesne rozwiązania i narzędzia inwestycyjne, jednocześnie inicjując działania edukacyjne skierowane do nieprofesjonalnych uczestników rynku.

Karol Król to międzynarodowy ekspert w obszarze innowacji w finansach, współtwórca sektora alternatywnych finansów w Europie.
Jest autorem książki „Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności”, strategiem ponad 190 kampanii crowdfunding, redaktorem naczelnym crowdinvesting.pl. Specjalizuje się w obszarze digital finance. Uczestniczył w rozwoju platform finansowych m.in. beesfund.com, conda.at, zrzutka.pl, crowdconnect.pl oraz realizował projekty na zlecenie Banku Pekao, Uniwersytetu Cambridge, Komisji Europejskiej, INC SA i in.

Angażuje się w promocję przedsiębiorczości i zwiększanie dostępu do finansowania. Pełni funkcję eksperta lub członka zarządu w Centrum Gospodarki Społecznościowej, Polskim Towarzystwie Crowdfundingu, Fundacji Polska Innowacyjna.

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, projektów edukacyjnych oraz inspirujących wystąpień dotyczących tematyki digital finance, crowdinvesting, crowdfunding, fintech. Posiadamy doświadczenie poparte referencjami od wielu europejskich firm, zarówno startupów, firm rodzinnych, jak i korporacji finansowych.

Zaufali nam m. in. dla: Bank Pekao SA, Orange Polska, TRIGON TFI

Doradztwo strategiczne digital finance

Oferujemy usługi doradztwa strategicznego i transakcyjnego dla podmiotów zainteresowanym rozwojem działalności oraz inwestowaniem w sektorze innowacji finansowych.

Doradzaliśmy m.in. zrzutka.pl, katolikwspiera.pl, Grupa Petram, Dom Maklerski INC SA, Bank Pekao SA

Platformy digital finance

Oferujemy kompleksową obsługę koncepcyjną, modelowania biznesowego, technologiczną i komunikacyjną w zakresie innowacyjnych rozwiązań w sektorze finansowym. Posiadamy udokumentowane doświadczenie w zakresie realizacji portali finansowania społecznościowego

Uczestniczyliśmy w drodze do sukcesu m.in.: beesfund.com, zrzutka.pl, katolikwspiera.pl, crowdconnect.pl, conda.at i in.

Jeżeli Państwa firma wspiera wartości takie jak promocja inwestowania, bezpieczeństwo w finansach, świadome inwestowanie, innowacje na rynku finansowym, zapraszamy do współpracy nad projektami edukacyjnymi i wizerunkowymi.